
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CM633GBS1 is een 45 cm hoge inbouw combi-magnetron met een max. magnetronvermogen van 900 Watt. VarioSpeed bereid de meest voortreffelijke gerechten tot wel 50% sneller. Tevens beschikt deze Siemens combi-magnetron over snel voorverwarmen. Voor een sneller bereik van de gewenste baktemperatuur
Belangrijkste kenmerken
Ggeleverd incl. volledige garantie en Nederlandtalige handleiding!
Automatische programma's
Snel voorverwarmen
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 46 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM633GBS1-WINK |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Automatische programma's VarioSpeed |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 45 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Ovenfuncties | 6 Functies: 4D hetelucht, Grootvlakgrill, Hetelucht Eco, Kleinvlakgrill, Circulatiegrill, Voorverwarmen borden |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Magnetron standen | 5 Magnetronstanden (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, max.) met inverter techniek |
Temperatuur instelling | 30 °C - 275 °C |
Inschuifniveaus | 3 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Verlichting: LED verlichting Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Snel voorverwarmen