
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CM976GKB1 is een 45 cm hoge inbouw combi-magnetron met varioSpeed: bereid de meest voortreffelijke gerechten tot wel 50% sneller. Maak gebruik van 19 ovenfuncties waaronder 4D hetelucht: gelijkmatige warmteverdeling in de hele oven voor overal hetzelfde resultaat. Tevens beschikt deze Siemens combi-magnetron over Pyrolyse zelfreinigingssysteem die veet- / eetresten omzet in as.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
De Siemens CM976GKB1 is de opvolger van de Siemens CM876G0B6
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
activeClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Automatisch temperatuur voorstel
Oven Assistant met Voice Control
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM976GKB1-REST |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolytische zelfreiniging Telescopisch railsysteem |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | TFT-touchdisplay Plus (96 mm x 42 mm) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 45 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Magnetron standen | 5 Vermogensinstellingen magnetron (90W, 180W, 360W, 600W, boost) met inverter techniek |
Temperatuur instelling | 30 °C - 300 °C |
Inschuifniveaus | 3 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Verlichting: LED verlichting Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
activeClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Automatisch temperatuur voorstel
Oven Assistant met Voice Control