
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CN678G4S6 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met 13 verschillende ovenfuncties waaronder een PulseSteam stoomfunctie, magnetronfunctie en een Hetelucht functie! Tevens beschikt deze Siemens combimagnetron over HomeConnect: bediening op afstand met uw Smartphone, daarnaast zorgt de ActiveClean zelfreinigingsfunctie voor extra schoonmaakgemak.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens CN678G4S6 inbouw combimagnetron zijn:
Deze Siemens combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Inbouw hoogte | 460 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CN678G4S6-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PulseSteam stoomfunctie ActiveClean |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 45 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Stoom functie |
| Voorraad | 0 |