
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Deze 75 cm brede Siemens EC7A5SL90N inbouwgaskookplaat is voorzien van stepflame technologie waarmee u een nauwkeurige bediening van de vlam heeft, de duo wokbrander met twee vlammen heeft een hoog vermogen van 5 kW. Tevens beschikt de Siemens EC7A5SL90N gaskookplaat over hoogwaardige gietijzeren pannendragers.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens EC7A5SL90N inbouwgaskookplaat:
Deze gaskookplaat wordt geleverd met volledige garantie en montagematerialen, echter zonder gasslang, deze kunt los bijbestellen.
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw diepte | 480 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EC7A5SL90N-REST |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Duo-Wokbrander stepFlame Technology |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Roestvrijstaal |
| Pit links voor | Duo-Wokbrander 5 kW |
| Pit midden voor | Sudderbrander 1 kW |
| Pit midden achter | Normaalbrander 1.75 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 1.75 kW |
| Pit rechts achter | Sterkbrander 3 kW |
| Voorraad | 0 |