
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De 59,2 cm brede EH651FEB1E is een inbouw inductiekookplaat met 4 inductie kookzones en een Timer voor alle kookzones. Door de powerBoost functie kookt uw pan met water binnen de kortste keren, u kunt de kooktijd op alle kookzones met maar liefst 50% verkorten! Dit is handig bijvoorbeeld met het koken van pasta of het maken van soep. En met de touchSlider bediening bedient u de kookplaat heel makkelijk en intuïtief!
Belangrijkste kenmerken
Voordelen
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter zonder Perilex stekker, deze kunt u meebestellen!
De Siemens EH651FEB1E is de opvolger van de Siemens EH651BE17E
Inbouw hoogte | 5,1 cm zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 - 50 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EH651FEB1E |
| Productlijn | Siemens iQ100 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Booster Timer |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
Aantal kookstanden | 17 standen |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 3.1 kW) |
| Pit links achter | Ø 180 mm / 1.8 kW (met powerBoost 3.1 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
Aansluitwaarde | 7400 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Kinderslot Quickstart | Restart Restwarmte indicatie Timer |
| Voorraad | 0 |