
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EH877NVV6E is een 81,2 cm brede inbouw inductiekookplaat en is voorzien van 5 inductiekookzones en blackSteel zijprofielen. Dankzij de FryingSensor Plus techniek behoort het aanbranden van gerechten tot verleden. Door blauwe dual lightSlider met 17 vermogensstanden kunt u de zones nauwkeurig instellen. Tevens beschikt deze Siemens inductiekookplaat over CookConnect: bedien uw bijpassende Siemens CookConnect afzuigkap via deze kookplaat.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Deze Siemens EH877NVV6E is opvolgende model van de EH877LVV5E.
Booster
HomeConnect/ Wifi App bediening
Warmhoudfunctie
fryingSensor Plus
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | 5,1 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 - 78 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 - 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EH877NVV6E-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | FryingSensor Plus CookConnect |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 17 Vermogensstanden (9 hoofdstanden en 8 tussenstanden) |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 180 mm, 1.8 kW (max. vermogen 3.1 kW) |
| Pit links achter | 145 mm, 1.4 kW (max. vermogen 2.2 kW) |
| Pit midden voor | 240 mm, 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 210 mm, 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 145 mm , 1.4 kW (max. vermogen 2.2 kW) |
Meegeleverde toebehoren | Aansluitsnoer 1,1 m (zonder Perilex stekker) |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Braadsensor HomeConnect/ Wifi App bediening Kinderslot Powermanagement functie mogelijk Quickstart | Restart Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 0 |
Booster
HomeConnect/ Wifi App bediening
Warmhoudfunctie
fryingSensor Plus
Wordt geleverd zonder perilex stekker