
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Deze Siemens EP9A6SS90N 90 cm brede inbouw gas op glaskookplaat is voorzien van stepFlame technologie met 9 kookstanden waarmee u volledige controle over de gasvlam heeft. De 5 monobranders zijn eenvoudig schoon te maken en de gietijzeren pannendragers geven extra stabiliteit aan uw pannen. De Dual-Wokbrander met 4,0 kW vermogen is ideaal voor verschillende gerechten, ook in grote hoeveelheden. Uiteraard is deze kookplaat voorzien van vonkontsteking en thermokoppel beveiliging voor extra veiligheid. Wordt geleverd zonder gasaansluitset!
De belangrijkste eigenschappen van de Siemens ER9A6SS70N inbouw gas op glaskookplaat zijn;
Voordelen
Nadelen
De EP9A6SS90N is de opvolger van de EP916SC91N
Deze gaskookplaat wordt geleverd met 2 jaar garantie en montage materiaal, echter zonder gasslang, deze kunt u bij ons meebestellen.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 850 mm |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EP9A6SS90N |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw gaskookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | stepFlame Technology Dual-Wokbrander 4 kW |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Gas op glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Dual-Wokbrander 4 kW |
| Pit midden voor | Sudderbrander 1 kW |
| Pit midden achter | Normaalbrander 1.75 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 1.75 kW |
| Pit rechts achter | Sterkbrander 3 kW |
| Kenmerken kookplaten | Gietijzeren pannendragers Vonkontsteking Wokbrander/ Wokzone |
| Voorraad | 0 |