
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens ER926SS70N is een 91 cm brede, zwarte inbouw studioLine gas op glaskookplaat uit de iQ700 serie, voorzien van 5 gasbranders waaronder o.a. 1 extra krachtige duo-Wokbrander, Design branders, geïntegreerde vonkontsteking, thermo-elektrische beveiliging, zwarte gietijzeren pannendragers die tevens vaatwasserbestendig zijn en sudderplaat. De duo-wokbrander met twee vlammen en 6,0 kW is ideaal voor verschillende gerechten, ook in grote hoeveelheden. Deze kookplaat is zeer eenvoudig te reinigen dankzij de vaatwasserbestendige pannendragers.
Kenmerken van de Siemens ER926SS70N inbouw studioLine gas op glaskookplaat:
Deze kookplaat wordt geleverd zonder gasslang, deze kunt u meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Inbouw hoogte | 45 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 850 mm |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | ER926SS70N restant model |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Gaspitten Duo-Wokbrander |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Gas op glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Wokbrander instelbaar van 0,3 kW (sudderfunctie) tot 6 kW |
| Pit midden voor | Normaalbrander 1.9 kW |
| Pit midden achter | Sudderbrander 1.1 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 1.9 kW |
| Pit rechts achter | Sterkbrander 2.8 kW |
| Voorraad | 0 |