
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EX675BEB1E is een 60,2 cm brede inbouw inductiekookplaat met FlexZone: voeg 2 kookzones samen tot 1 grote kookzone, ideaal voor uw grote potten en pannen. De timer met uitschakelfunctie voor alle kookzones houdt de kooktijd voor u in de gaten voor extra kookgemak. Daarnaast beschikt deze Siemens inductiekookplaat over een Boosterfunctie voor alle kookzones: verkort de kooktijd tot 50%!
De Siemens EX675BEB1E inbouw inductiekookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. Perilex stekker!
Inbouw hoogte | 51 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EX675BEB1E |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | FlexZone Timer |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (met powerBoost 3.7 kW) of 2x Ø 190 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit links achter | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (met powerBoost 3.7 kW) of 2x Ø 190 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 210 mm / 2.2 kW (met powerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 145 mm / 1.4 kW (met powerBoost 2.2 kW) |
Aansluitwaarde | 7400 Watt (excl. Perilex stekker) |
| Voorraad | 0 |