
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens EX907LXV5E is een 89,2 brede vlak integreerbare inductiekookplaat met HomeConnect: bedien en controleer uw inductieplaat via uw smartphone of tablet via de HomeConnect app. Daarnaast beschikt deze Siemens EX907LXV5E inductiekookplaat over drie flexInduction, waardoor je vrije kookzones kunt creëren voor al uw pannen: voeg 2 kookzones samen tot 1 grote kookzone, ideaal voor uw grote potten/ pannen.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, snoer echter excl. Perilex stekker!
De Siemens EX907LXV5E is de opvolger van de Siemens EX907LXC1E
Inbouw hoogte | 56 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 88 cm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw diepte | 500 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | EX907LXV5E-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Vlak integreerbare inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Vlak integreerbaar FlexInduction |
| Soort | Vlak integreerbaar |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2 x 200x200 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit links achter | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2 x 200x200 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit midden voor | 1x 300x240 mm / 2.6 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2x 200x200 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost) 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 1x 400x240 mm / 3.3 kW (max. PowerBoost 3.7 kW) of 2x 200x200 mm / 2.2 kW (max. PowerBoost) 3.7 kW) |
Aansluitwaarde | 11,1 kW | 3-Fasen | powerManagement |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone HomeConnect/ Wifi App bediening Timer |
| Voorraad | 0 |