


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens GI11VADE0 is een 71,2 cm hoge inbouw vriezer met freshSense, die de temperatuur in de koelkast ten allen tijde constant houdt. Daarnaast beschikt deze inbouw vriezer over een inhoud van 72 liter en lowFrost, die ervoor zorgt dat de vorming van ijs wordt tegengegaan.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd met volledige garantie, Nederlandstalige handleiding en montage benodigdheden.
De Siemens GI11VADE0 is de opvolger van de Siemens GI11VAD30
Inbouw hoogte | 71,2 cm |
|---|---|
| Hoogte | ± 72 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | GI11VADE0-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vriezers |
| Sub-categories | Inbouw vriezer |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | freshSense lowFrost |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 72 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken vriezers | Lowfrost Snelvries functie Softclose zelf sluitende deur |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw vriezer?
Een inbouw vriezer plaatst u altijd in een kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw vriezer is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.