


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens GI31NACE0 is een 102 cm hoge inbouw diepvrieskast met NoFrost! technologie: nooit meer ontdooien en voorkomt ijsvorming. Dankzij SoftClose sluit de deur altijd zacht en automatisch (vanaf een openingshoek van 20° of minder).
De belangrijkste kenmerken van de Siemens GI31NACE0 inbouw diepvrieskast:
De Siemens GI31NACE0 inbouw diepvrieskast wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Siemens GI31NACE0 is de opvolger van de Siemens GI31NAC30
| Hoogte | ± 102 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 1021 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | GI31NACE0 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vriezers |
| Sub-categories | Inbouw vriezer |
| Unieke eigenschappen | 102 cm hoog NoFrost! |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 37 dB zeer geluidsarm |
| Inhoud | 97 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
Aansluitwaarde | 120 Watt |
| Kenmerken vriezers | Kunststof diepvriesladen NoFrost vriesgedeelte nooit meer ontdooien ! |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw vriezer?
Een inbouw vriezer plaatst u altijd in een kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw vriezer is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.