

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens GI81NAC30 is een 178 cm hoge inbouw diepvrieskast, voorzien van NoFrost! nooit meer ontdooien. Dankzij SoftClose sluit de deur altijd zacht en netjes. Tevens beschikt deze Siemens diepvrieskast over SuperVriezen: snelvriesfunctie om snel uw levensmiddelen te kunnen invriezen.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens GI81NAC30 inbouw diepvrieskast:
Deze Siemens diepvrieskast wordt geleverd incl. volledige garantie, handleiding en montage materiaal.
Inbouw hoogte | 1775 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 178 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | GI81NAC30-JAN-05062025 |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vriezers |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | SuperVriezen: snelvriesfunctie NoFrost, nooit meer ontdooien! |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
Montage systeem | Deur-op-deur |
Aansluitwaarde | 120 Watt |
| Kenmerken vriezers | Gehard glazen legplateaus Kunststof diepvriesladen NoFrost vriesgedeelte nooit meer ontdooien ! Snelvries functie Softclose zelf sluitende deur |
| Voorraad | 0 |