
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HB26D555 is een 45 cm hoge compacte stoomoven voor het bereiden van heerlijke, gezonde gerechten. Bij bakken met stoom behoudt u het beste uit uw voedsel: smaak, vitamines en voedingsstoffen. Met de stoomfunctie kunt u maaltijden ook opnieuw opwarmen. De Siemens HB26D555 is voorzien van de volgende functies: Stoom 35˚C tot 100˚C, extra programma's: Regenereren, Garen, Ontdooien en CookControl: 40. En het lightControl bedieningspaneel met TFT-kleurendisplay zorgt voor intuïtief bedieningsgemak en optimale leesbaarheid.
Dankzij de fullSteam stoom functie bereidt u gemakkelijk, gezond en smaakvol uw gerechten omdat smaak, kleur en vitaminen niet meer verloren gaan tijdens het bereiden. Met de stoomfunctie kunt u maaltijden ook opnieuw opwarmen.
Belangrijkste kenmerken van de Siemens HB26D555 compacte inbouw stoomoven:
De Siemens HB26D555 wordt geleverd met 2 jaar garantie!
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HB26D555 restant model |
| Productlijn | Siemens iQ700 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | CookControl 40 automatische programma's TFT-kleurendisplay |
| Soort | Inbouw stoomoven (solo) |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 1900 Watt |
| Voorraad | 0 |