
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HN978GMB1 inbouw oven met magnetronfunctie en pulsesteam heeft een hoogte van 60 cm en een inhoud van 67 liter. Dit Siemens model is uitgerust met activeClean pyrolyse reiniging, een zelfreinigings functie die de oven onder hoge temperaturen reinigt van vuil- en vetresten. CookControl Pro zorgt altijd voor uitstekende resultaten. Daarnaast biedt deze Siemens oven diverse ovenfuncties, zoals o.a. 4D hetelucht en een speciale Pizzastand. Deze oven wordt geleverd met Telescooprails (varioClip 1-voudig, met stop-functie). Tevens beschikt deze Siemens oven over een roastingSensor Plus kerntemperatuurmeter en een pulseSteam functie om ‘gepulseerd’ stoom toe te voegen tijdens het bakken, hierdoor droogt een bakproduct niet uit.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Easy to Clean emaille
activeClean reiniging
Cleaning Assistance reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
roastingSensor Plus
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Pulsesteam
Oven Assistant met Voice Control
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HN978GMB1-REST |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PulseSteam stoom toevoeging activeClean®: pyrolytisch reinigingsysteem |
| Soort | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Bediening | TFT-touchdisplay Pro (160 mm x 70 mm) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 67 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 300 °C |
| Max magnetron vermogen | 800 W |
Ovenfuncties | 28 o.a. 4D hetelucht, Onder- en bovenwarmte, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Pizzastand, coolStart, Onderwarmte, Intensieve warmte, Langzaam garen, Voorverwarmen borden, Drogen, Warmhouden, Hetelucht mild, Onder- en bovenwarmte Grill, Air |
| Stoom soort | Stoom toevoeging |
Magnetron standen | 5 Vermogensinstellingen magnetron (90W, 180W, 360W, 600W, boost) met inverter techniek |
Inschuifniveaus | 5 ST (Telescooprails 1-voudig, pyrolysebestendig) |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Geëmailleerd bakblik, 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3,6 kW |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Easy to Clean emaille
activeClean reiniging
Cleaning Assistance reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
roastingSensor Plus
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Pulsesteam
Oven Assistant met Voice Control