
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens HX725220N is een 60 cm breed, wit gas-elektro fornuis uit de iQ100 serie, voorzien van 4 kookzones, 66 liter netto inhoud ovenruimte en een achterwand met katalytische reiniging: de katalytische achterwand is moeiteloos schoon te maken dankzij de speciale coating. Daarnaast beschikt de Siemens HX725220N over geëmailleerde pannendragers, Thermo-elektrische beveiliging, geïntegreerde vonkontsteking, een opberglade in de sokkel en mantelkoeling zodat het fornuis ingebouwd kan worden in uw keuken.
Eigenschappen van het Siemens HX725220N gas-elektro fornuis:
Oveneigenschappen:
Dit fornuis wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie, echter zonder gasslang, deze kunt meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | HX725220N restant model |
| Productlijn | Siemens iQ100 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 4 Gaspitten 66 Liter netto inhoud |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Wit |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Sterkbrander 3 kW |
| Pit links achter | Normaalbrander 1.7 kW |
| Pit rechts voor | Normaalbrander 1.7 kW |
| Pit rechts achter | Sudderbrander 1 kW |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
| Voorraad | 0 |