

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KI41RAFF0 is een 122 cm hoge inbouw koelkast met een hyperFresh plus-lade: met de vochtigheidsregeling blijven groente en fruit tot wel 2 keer langer vers. Daarnaast beschikt deze Siemens inbouw koelkast over een freshSensor, die niet alleen de temperatuur in de koelkast monitort, maar ook buiten de koelkast. Zo speelt de sensor slim in op veranderingen en blijft uw eten dus zo lang mogelijk vers.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens KI41RAFF0 inbouw koelkast:
De Siemens KI41RAFF0 inbouw koelkast wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 1225 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 122 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KI41RAFF0 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | hyperFresh plus-lade freshSensor |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 33 dB |
| Inhoud | 211 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Snelkoel functie Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.