

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KI41RSD30 is 122 cm hoge inbouw studioLine koelkast met energielabel A++ en een grote totale netto inhoud van 211 liter. Deze koelkast is voorzien van een hydroFresh lade met luchtvochtigheidsregeling, deze houdt groente en fruit tot wel 2 keer langer vers. De easyAccess glas plateaus maken het in- en ontladen makkelijker en geven een beter overzicht van wat er zich in de koelkast bevindt. Verder is deze Siemens koelkast voorzien van een verchroomd flessenrooster en superKoelen, hiermee koelt u nieuw geplaatste levensmiddelen sneller en houdt u reeds gekoelde producten koel!
De belangrijkste kenmerken van de Siemens KI41RSD30 inbouw studioLine koelkast zijn:
Deze Siemens koelkast wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 1225 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 122 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KI41RSD30 |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Unieke eigenschappen | 211 Liter netto inhoud Softclose deursluiting |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 33 dB |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Flessenrek Gehard glazen legplateaus Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |