


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KI52LADE0 is een 140 cm hoge inbouw koelkast inclusief vriesvak met hyperFresh Plus lade: met de vochtigheidsregeling blijven groente en fruit tot wel 2 keer langer vers. Daarnaast beschikt deze Siemens inbouw koelkast over softClose: hiermee sluit uw koelkastdeur altijd zacht en netjes.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens KI52LADE0 inbouw koelkast:
De Siemens KI52LADE0 inbouw koelkast wordt geleverd inclusief volledige garantie, montage materiaal en Nederlandse handleiding!
| Hoogte | ± 140 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 1400 mm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KI52LADE0 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Unieke eigenschappen | hyperFresh Plus lade softClose |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 228 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Inhoud koelgedeelte | 213 liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 15 liter |
| Vriesgedeelte | Geïntegreerd vriesvak |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus Snelkoel functie Softclose zelf sluitende deur Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.