


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KI81FHDD0 is een 178 cm hoge inbouw koelkast met deur-op-deur montage. Maak gebruik van de hyperFresh laden waardoor uw levensmiddelen blijven tot wel drie keer langer vers blijven. Met Home Connect kunt u op afstand bedienen via uw smartphone of tablet. Daarnaast beschikt deze inbouw koelkast over softClose deursluiting: de deur sluit automatisch en zacht vanaf een openingshoek van 20° of minder.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Vershoudlade met luchtvochtigheidsregeling (instelbaar)
Vershoudlade 0°C lade(n)
Snelkoelfunctie
Flessenrek
SoftClose
HomeConnect/ Wifi App bediening
Met deur-op-deur montage
| Hoogte | ± 178 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 177,2 cm |
| Breedte | ± 56 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KI81FHDD0-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Inbouw koelkast |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | HyperFresh premium 0°C lade SoftClose deursluiting |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 36 dB |
| Inhoud | 289 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Vershoudzone | Vershoudlade met luchtvochtigheidsregeling, Vershoudlade 0°C lade(n) |
Aantal plateaus | 7 veiligheidsglas plateaus, waarvan 6 in hoogte verstelbaar, 1 variabel plateau van veiligheidsglas, 1 uitneembaar legplateau van veiligheidsglas |
Klimaatklasse | SN-T omgevingstemperaturen van +10°C tot +43°C |
Meegeleverde toebehoren | Montage materiaal, verchroomd flessenrooster en 3 x eiervak |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Draairichting: aanpasbaar Flessenrek Gehard glazen legplateaus HomeConnect/ Wifi App bediening Snelkoel functie Softclose zelf sluitende deur Temperatuur alarm akoestisch Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Vershoudlade met luchtvochtigheidsregeling (instelbaar)
Vershoudlade 0°C lade(n)
Snelkoelfunctie
Flessenrek
SoftClose
HomeConnect/ Wifi App bediening
Met deur-op-deur montage
Deze inbouw koelkast is niet geschikt voor inbouw onder het aanrecht (onderbouw), aangezien deze niet beschikt over zelfstandige ventilatie en aanpassing t.b.v. de plint onder uw keuken


Waar moet u op letten bij de aankoop van een inbouw koelkast?
Een inbouw koelkast plaatst u altijd in een (hoge) kast, zie maatschets.
Welk scharniersysteem heeft u nodig bij de montage van uw meubeldeur?
Welke punten dient u te meten?
Een inbouw koelkast is niet geschikt voor onderbouw (onder het aanrecht), aangezien deze geen ventilatie voorziening heeft en een sokkel die achter de plint valt.