


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens KW36KATGA is een 186 cm hoge vrijstaande wijnkoeler met geheel uitschuifbare eikenhouten planken, zorgen voor een hoogwaardige presentatie van uw wijnen. Daarnaast beschikt deze Siemens wijnkoeler over een totale inhoud van 370 liter, wat gelijk staat aan een inhoud van 199 wijnflessen!
Belangrijkste kenmerken
Koelgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. garantie en handleiding.
| Hoogte | ± 185 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | KW36KATGA-SCHADE |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Vrijstaande wijnkoelkast |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Uitschuifbare eikenhouten planken LED verlichting |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | G |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zilver |
Geluidsniveau | 38 dB |
| Inhoud | Ruimte voor 199 Bordeaux flessen |
| Inhoud koelgedeelte | 370 Liter |
Aansluitwaarde | 50 Watt |
| Kenmerken koelkasten | UV glas Verlichting: LED binnenverlichting Wijn zone |
| Voorraad | 0 |