


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Deze 70 cm brede Siemens inbouwunit is voorzien van een hoog afzuigvermogen van zelfs 730 m/h, in combinatie met een zeer laag geluidsniveau van slechts 55 dB. Het uitneembare roestvrijstalen vetfilter kunt u eenvoudig reinigen in de vaatwasser. Geen afvoer naar buiten geen probleem, dankzij de optioneel verkrijgbare koolstoffilters kan deze Siemens LB78574 inbouwafzuigunit ook zonder afvoer toegepast worden
Kenmerken van de Siemens LB78574 inbouw afzuigkap :
Technische informatie:
Deze afzuigkap wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montage materiaal, echter zonder afvoermateriaal.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
Inbouw hoogte | 418 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 70 cm |
Inbouw breedte | 676 mm |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 264 mm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LB78574 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Inbouwunit afzuigkap |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 730 m3/u Randafzuiging |
| Soort | Inbouw unit |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 345 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 730 m3/u |
Geluidsniveau min. | 53 dB |
Geluidsniveau max. | 66 dB |
Geluidsniveau boost | 69 dB |
| afvoerdiameter | 120 mm Ø of 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 277 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |