


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LC81KAN65 is een 80 cm brede wandschouw afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 915 m3/u. Maak gebruik van cookConnect om deze afzuigkap te bedienen via uw Siemens cookConnect kookplaat. Tevens beschikt deze Siemens wandafzuigkap over iQdrive: de energiezuinige motor verwijdert geuren en stoom krachtig en geruisloos uit uw keuken.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
Recirculatie
Intensiefstand
Metalen vetfilters
Nalooptijd
HomeConnect/ Wifi App bediening
| Breedte | ± 80 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LC81KAN65-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Intensiefstand Naloopstand (10 minuten) |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Min. afzuigvermogen | 223 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 915 m3/u |
Geluidsniveau min. | 35 dB |
Geluidsniveau max. | 51 dB |
Geluidsniveau boost | 68 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 4 Snelheden inclusief intensiefstand |
| Model afzuigkap | Cafetaria of schuin |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 3 Metalen vetfilters (vaatwasserbestendig) |
Aansluitwaarde | 200 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Duurzame motor HomeConnect/ Wifi App bediening Intensiefstand Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verzadigingsindicatie koolstoffilter Reinigingsindicatie vetfilter Terugslagklep Verlichting dimbaar Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Intensiefstand
Metalen vetfilters
Nalooptijd
HomeConnect/ Wifi App bediening