


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LC98KLP60 is een 89 cm brede wandafzuigkap met energiebesparende LED-verlichting: altijd duidelijk zicht tijdens het koken. Daarnaast beschikt deze Siemens wandafzuigkap over een speciale naloopstand en in totaal 5 snelheden, inclusief 2 intensiefstanden. Deze intensiefstanden hebben een automatische terugschakeling na 6 minuten.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens LC98KLP60 wandafzuigkap:
Deze Siemens afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding, excl. recirculatiemateriaal!
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LC98KLP60 |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | LED-verlichting 5 snelheden, inclusief 2 intenisefstanden |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Max. afzuigvermogen | 836 m³/u (bij gebruik intensiefstand) |
| Model afzuigkap | Cafetaria of schuin |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 163 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 1 |

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


