


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LD88WMM66 is een 80 cm brede downdraft, afgewerkt als een glazen paneel. Deze Siemens downdraft beschikt over cookConnect: hiermee kunt u de afzuigkap bedienen via uw (cookConnect) kookplaat. Met Guided Air heeft u altijd de perfecte afzuigperformance, ongeacht de hoogte van de pan of positie op de kookplaat.
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
GuidedAir
Recirculatie
Intensiefstand
Metalen vetfilters
HomeConnect/ Wifi App bediening
CookConnect
EmotionLight
| Hoogte | ± 70 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | Zie maatschets |
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 78 cm, zie maatschets |
Inbouw diepte | 12,5 cm, zie maatschets |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LD88WMM66-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Downdraft |
| Acties | OUTLET, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | CookConnect Guided Air |
| Soort | Downdraft |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Max. afzuigvermogen | 775 m³/u |
Aantal afzuigsnelheden | 5 Snelheden inclusief 2 intensiefstanden |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 300 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Duurzame motor HomeConnect/ Wifi App bediening Intensiefstand Metalen vetfilter(s) Naloopstand Verzadigingsindicatie koolstoffilter Reinigingsindicatie vetfilter |
| Voorraad | 0 |
GuidedAir
Recirculatie
Intensiefstand
Metalen vetfilters
HomeConnect/ Wifi App bediening
CookConnect
EmotionLight