


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens LI63LB526 is een 60 cm brede vlakscherm afzuigkap met een max. maximaalvermogen van 351 m3/u. Maak gebruik van 2 afzuigstanden. Tevens beschikt deze Siemens vlakscherm afzuigkap over 2 metalen vetfilters en een Condensatormotor. Telescopisch uittrekscherm, geleverd zonder greeplijst, een greeplijst is beschikbaar als toebehoren.
Planning en installatie Informatie:
Afmetingen (hxbxd): 20.3 cm x 59.8 cm x 29.0 cm
Inbouwmaten (hxbxd): 16.2 cm x 52.6 cm x 29.0 cm
Lengte aansluitsnoer 1.75 m
Diameter buis Ø 150 mm
Prestaties bij luchtafvoer:
Prestaties bij recirculatie:
De Siemens LI63LB526 is de opvolger van de Siemens LI63LA526
Recirculatie
Metalen vetfilters
Inbouw hoogte | zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 52,6 cm |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 29 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | LI63LB526 |
| Productlijn | Siemens iQ100 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Metalen vetfilters Condensatormotor | (excl. greeplijst) |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Schakelaar |
| Kleur | Zilvermetallic |
Min. afzuigvermogen | 276 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 351 m3/u |
Geluidsniveau min. | 61 dB |
Geluidsniveau max. | 65 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 2 |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 150 mm (diameter) |
Aantal filters | 2 metalen vetfilter(s |
Aansluitwaarde | 93 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Metalen vetfilters










Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

