
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens SN68M058EU is een 60 cm brede, volledig integreerbare speedMatic vaatwasser, voorzien van energie label A++, capaciteit voor 13 couverts, 5 afwasprogramma's, 2 extra functie’s, elektronische voorprogrammering tot 24 uur, RVS kuip en een geluidsniveau van 46 dB. Dankzij het nachtprogramma op deze vaatwasser bereikt de vaatwasser een geluidsniveau van slechts 39 dB waardoor u dit als een erg stille vaatwasser kunt beschouwen! De Siemens SN68M058EU is tevens voorzien van de varioSpeed Plus functie, hiermee is uw vaat in minimale tijd perfect schoon en droog, doordat u programma's tot maar liefst 66 % kunt verkorten!*
De Siemens SN68M058EU is daarnaast voorzien van infoLight statusindicatie d.m.v. een blauw lichtpunt op de vloer en een iQdrive koolborstelloze motor voor extra stilte, zuinigheid en levensduur. Door het ontbreken van koolborstels is de motor een stuk stiller, kan de motor beter functioneren doordat de aandrijving direct gebeurt en is de motor minder aan slijtage onderhevig. En de easyLock deursluiting zorgt ervoor dat de deur van deze vaatwasser zachtjes dicht gaat.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens SN68M058EU volledig integreerbare vaatwasser zijn:
Deze Siemens vaatwasser wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montagebenodigdheden, echter excl. de getoonde meubeldeur!
Inbouw hoogte | Hoogte instelbaar van 815 mm tot 875 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 82 t/m ± 87 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | SN68M058EU restant model |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Programma's VarioSpeedPlus functie |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Druktoetsen |
Geluidsniveau | 46 dB |
| Inhoud | 13 Couverts |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Voorraad | 0 |