

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Bent u op zoek naar een smallere vaatwasser, dan hebben wij de 45 cm brede Siemens SR55M536EU half integreerbare vaatwasser, ideaal voor de wat compactere keukens. De Siemens SR55M536EU is voorzien van energie klasse A+, 5 afwasprogramma's, capaciteit voor 9 couverts, easyLock deursluiting, aquaStop met garantie, duoPower sproeiarmen in de bovenkorf, een geluidsniveau van 44 dB, 3 extra functie’s en een efficiënte koolborstelloze iQdrive technologie. Door het ontbreken van koolborstels is de motor een stuk stiller, kan de motor beter functioneren doordat de aandrijving direct gebeurt en is de motor minder aan slijtage onderhevig.
Met de varioSpeed Plus functie is uw vaat in minimale tijd perfect schoon en droog, doordat u programma's tot maar liefst 66 % kunt verkorten*! En dankzij de varioFlex-korven en de in hoogte verstelbare bovenkorf met rackMatic (3 standen) ervaart u nog eens extra flexibiliteit, ditmaal bij het inruimen van uw vaatwasser.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Siemens SR55M536EU half integreerbare vaatwasser:
Technische informatie:
Siemens SR55M536EU half integreerbare vaatwasser wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie en montagebenodigheden echter excl. de getoonde meubeldeur.
Inbouw hoogte | Instelbaar van 815 mm tot 875 mm |
|---|---|
| Hoogte | Standaard instelbaar tot ± 88 cm |
Inbouw breedte | 450 mm |
| Breedte | ± 45 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | SR55M536EU-REST |
| Productlijn | Siemens iQ500 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Inhoud 9 Couverts variospeed Plus functie |
| Soort | Inbouw half geïntegreerd |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS bedieningspaneel |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 9 |
Aansluitwaarde | 2400 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Halve belading Functie: Programmaduur verkorten Kuipmateriaal: RVS Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |