


2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier)
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens SX65YX05CE is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser (XXL model) met een inhoud van 14 couverts. Deze vaatwasser beschikt over 7 verschillende programma's zoals o.a. glass shine en intensief.
Belangrijkste kenmerken
Algemene informatie:
Bediening / Gemak:
Comfort / Zekerheid:
Toebehoren:
Technische specificaties:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Snel programma
Glas
VarioLade
Time Light
HomeConnect/ Wifi App bediening
Zeolith®-droogsysteem
AutoOpen Dry
iQdrive koolborstelloze motor
Favoriet-functie
Aquastop
| Hoogte | XXL instelbaar hoger dan 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 86,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | SX65YX05CE |
| Productlijn | Siemens iQ500, Siemens extraKlasse |
Garantie | 2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier) |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Zeoliet TimeLight |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
Geluidsniveau | 44 dB |
| Inhoud | 14 Couverts |
Vaatwasser bedieningspaneel | Bovenzijde - binnenkant |
Vaatwasser programma's | Auto 45-65°C, Eco, Favoriet, Glass Shine, Intelligent, Intensief, Kort 60°C |
Vaatwasser indeling | Bovenrek in hoogte verstelbaar, Bovenrek met neerklapbare houders, Onderrek met neerklapbare houders |
Aansluitwaarde | 2400 W |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: OpenAssist Functie: TimeLight projectie HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Machinecare Programma: Automatisch Programma: Intensief Veiligheid: Aquastop Zeoliet techniek |
| Voorraad | -1 |
Snel programma
Glas
VarioLade
Time Light
HomeConnect/ Wifi App bediening
Zeolith®-droogsysteem
AutoOpen Dry
iQdrive koolborstelloze motor
Favoriet-functie
Aquastop













Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.