

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.









√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens WM14UT75NL is een 60 cm brede wasmachine met varioSpeed: verkort de wascyclus met 65%! Daarnaast beschikt deze Siemens wasmachine over veel verschillende functies, waaronder een bijvulfunctie. Hiermee kunt u het draaiende wasprogramma pauzeren om vergeten wasgoed in de trommel bij te voegen. Maak gebruik van verschillende speciale programma's zoals o.a. kreukherstellend en een wol-handwasprogramma.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken
Deze Siemens wasmachine wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
| Hoogte | ± 85 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | WM14UT75NL-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Wasmachines |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 9 kg vulgewicht Extra snel 30'/15' |
| Soort | Wasmachine voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 48 dB normaal |
| Inhoud | 63 Liter |
| Voorraad | 0 |