

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.










√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens WT46W381NL is een warmtepomp droger met een capaciteit van wel 7 kg en de handige IQ500 functie. De IQ500 blueSteam functie laat u, uw pantalon of jurk opfrissen zonder daarvoor naar de stomerij te moeten. De zelfreinigende condensor maakt zorgt dat de WT46W381NL minder onderhoud nodig heeft dan gebruikelijk is bij een droger en zogrt er ook voor dat deze langer mee gaat en energie zuiniger is. En dankzij DuoTronic temperatuur en restvochtsensoren wordt de was permanent geanalyseerd voor een voorzichtige behandeling.
Kenmerken van de Siemens WT46W381NL:
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
| Hoogte | ± 82 t/m ± 87 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 65 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | WT46W381NL-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Zelfreinigende condensor Display met resttijd indicatie |
| Soort | Wasdroger - warmtepomp |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Wit |
Geluidsniveau | 65 dB |
Aansluitwaarde | 1000 Watt |
| Voorraad | 0 |