

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Het Smeg C9GMANL1 is een 90 cm breed gasfornuis uitgevoerd in Antraciet en is voorzien van 6 gaspitten waaronder een wokbrander met een vermogen van 4 kW, een multifunctionele oven met 8 functies en dubbele hetelucht ventilator voor een gelijkmatige warmteverdeling
De belangrijkste kenmerken van het Smeg C9GMANL1 gasfornuis zijn;
- Kleur Antraciet
- 6 Gasbranders
- 1 wokbrander linksvoor 4,00 kW
- 1 sterke brander rechtsachter 3,00 kW
- 2 normale branders rechtsvoor en middenachter 1,80 kW
- 2 kleine branders middenvoor en linksachter 1,00 kW
- Elektronische vonkontsteking in de knoppen
- Thermobeveiliging
- Gietijzeren pannendragers
- Vangschaal één geheel
- Oven (multifunctioneel):
- 8 functies
- Timer met automatische in- en uitschakeling
- Temperatuur instelbaar van 50° - 260°C
- Braadspit
- Mantelkoeling zodat het fornuis kan worden geïntegreerd in uw keuken
- Uitneembare ovendeur, dubbel glas
- Ever Clean emaille
- Netto inhoud: 119 liter
- Aansluitwaarde 3.2 kW
- Afmeting hxbxd 88-91,5x89,8x59,8 cm
- De opvolger van de C9GMANL1 is de C9GMA9
Inclusief gratis TBX6090X teppan yaki grillplaat!
Dit fornuis wordt geleverd met 2 jaar garantie, echter zonder gasslang, deze kunt meebestellen.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Breedte | ± 90 cm |
|---|
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | C9GMANL1 restant model |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 6 Gaspitten Braadspit |
| Energieklasse | B |
| Kleur | Antraciet |
| Inhoud | 115 Liter |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Aantal kookzones | 6 pits |
| Pit links voor | Wokbrander 4 kW |
| Pit links achter | Kleine brander 1 kW |
| Pit midden voor | Kleine brander 1 kW |
| Pit midden achter | Normal brander 1,8 kW |
| Pit rechts voor | Nomale brander 1,8 kW |
| Pit rechts achter | Sterke brander 3 kW |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
Aansluitwaarde | 3200 Watt |
| Voorraad | 0 |