


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De SMEG FAB28LBL6 vrijstaande retro koelkast, linksdraaiend, is 150 cm hoog met in totaal 270 liter inhoud. Met het geïntegreerd vriesvak heeft u ruimte om producten in te vriezen. Air plus houdt uw voedsel langer vers. Dankzij de Life Plus - 0 °C graden vershoudzone blijven uw verse producten langer vers.
150 cm hoog | retro vrijstaand
Kleur: Zwart
Linksdraaiende deur (draairichting deur niet aanpasbaar)
Totale inhoud: 270 liter
Geïntegreerd vriesvak met een inhoud van 26 liter
Koelgedeelte
De Smeg FAB28LBL6 is de opvolger van de FAB28LBL5 en de FAB28LBL3
Automatische ontdooiing
Vershoudlade 0°C lade(n)
Linksdraaiende deur (draairichting niet aanpasbaar)
| Hoogte | ± 150 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
| Diepte | ± 75 cm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | FAB28LBL6 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Vrijstaande koelkast |
| Acties | Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | Vershoudzone ( Life Plus-0 °C) Vriesvak |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 35 dB |
| Inhoud | 270 Liter |
| Inhoud koelgedeelte | 244 Liter |
| Inhoud vriesgedeelte | 26 Liter |
| Vriesgedeelte | Geïntegreerd vriesvak |
Vershoudzone | Vershoudlade 0°C lade(n) |
Aantal plateaus | 2 verstelbare leggers |
Invriesvermogen | 2,6 kg/ 24 uur |
Klimaatklasse | SN-N-ST-T |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Automatische ontdooiing Draairichting: linksdraaiende deur Gehard glazen legplateaus Groentelade Retro jaren '50 design Temperatuur alarm akoestisch/ visueel Verlichting: LED binnenverlichting Vershoudzone |
| Voorraad | 0 |
Automatische ontdooiing
Vershoudlade 0°C lade(n)
Linksdraaiende deur (draairichting niet aanpasbaar)















