


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Smeg SF6905N1 is een nostalgisch vormgegeven inbouw oven uitgevoerd in het zwart, voorzien van Vapor Clean die u heel veel schoonmaakwerk uit handen neemt! Daarnaast is deze Smeg oven voorzien van een inhoud van 70 liter en 10 verschillende ovenfuncties waaronder o.a. turbo-hetelucht: zodat u snel meerdere gerechten tegelijkertijd kunt bereiden met een perfect resultaat!
Deze Smeg oven wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
De Smeg SF6905N1 is de opvolger van de Smeg SF6903N
De Smeg SF6905N1 is een nostalgisch vormgegeven inbouw oven uitgevoerd in het zwart, voorzien van Vapor Clean die u heel veel schoonmaakwerk uit handen neemt! Daarnaast is deze Smeg oven voorzien van een inhoud van 70 liter en 10 verschillende ovenfuncties waaronder o.a. turbo-hetelucht: zodat u snel meerdere gerechten tegelijkertijd kunt bereiden met een perfect resultaat!
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en handleiding!
De Smeg SF6905N1 is de opvolger van de Smeg SF6903N
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 585 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 554 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | SF6905N1 |
| Productlijn | Smeg Victoria Design |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Vapor Clean functie 10 Ovenfuncties |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 70 Liter |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken ovens | Mechanische kookwekker Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 8 |



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier