

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Smeg SNL90D9 is een 90 cm breed, RVS vrijstaand gas-elektro fornuis voorzien van energielabel A, totale oveninhoud van 115 liter, 5 branders, waaronder een Wokbrander, een multifunctionele heteluchtoven met 8 ovenfuncties, waaronder een Hetelucht- en Grill functie, mantelkoeling, Vapor Clean functie, Ever Clean emaille ovenruimte, gietijzeren pannendragers, geïntegreerde vonkontsteking, thermo-elektrische beveiliging en een vangschaal uit één geheel.
Kenmerken van het Smeg SNL90D9 vrijstaand gas-elektro fornuis:
Oven
Dit fornuis is ook verkrijgbaar in de antraciet variant
Technische data:
Dit Smeg fornuis wordt geleverd met volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter zonder gasslang, deze kunt u meebestellen!
Inbouw hoogte | In hoogte instelbaar van 875 tot 930 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | SNL90D9 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 5 Gaspitten 115 Liter netto inhoud |
| Energieklasse | A zuinig |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Pit links voor | Sterkbrander 2,9 kW |
| Pit links achter | Normaalbrander 1,8 kW |
| Pit midden voor | Wokbrander met tweevoudige vlamkroon 4,0 kW |
| Pit rechts voor | Kleinbrander 1,0 kW |
| Pit rechts achter | Normaalbrander 1,8 kW |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
Aansluitwaarde | 3200 Watt |
| Voorraad | 0 |