


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Het Smeg SNLK916MFX9 gasfornuis, uitgevoerd in RVS, is voorzien van 6 gasbranders en een oveninhoud van 115 liter met maar liefst 9 ovenfuncties! Maak gemakkelijk gebruik van de VaporClean reinigingsfuncties. Daarnaast kunt u dankzij mantelkoeling dit Smeg fornuis moeiteloos in uw keuken inbouwen!
De belangrijkste kenmerken van het Smeg SNLK916MFX9 gasfornuis:
Dit Smeg fornuis wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal zoals een gasslang!
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | SNLK916MFX9 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Gasfornuis |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 6 Gasbranders VaporClean ovenfunctie |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Aantal kookzones | 6 pits |
| Pit links voor | Superbrander: 3,5 kW |
| Pit links achter | Normaalbrander: 1,8 kW |
| Pit midden voor | Sterkbrander: 2,8 kW |
| Pit midden achter | Kleinbrander: 1 kW |
| Pit rechts voor | Kleinbrander: 1 kW |
| Pit rechts achter | Normaalbrander: 1,8 kW |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
Aansluitwaarde | 3,20 kW (excl. stekker en gasslang) |
| Kenmerken fornuizen | Met grill functie Met hetelucht functie Opbergruimte onder de oven |
| Voorraad | 0 |