


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Smeg TR4110IBL2 is een 110 cm breed inductiefornuis uitgevoerd in het zwart, voorzien van 5 inductiekookzones met Boosterfunctie en automatische panherkenning. Daarnaast beschikt dit Smeg fornuis over in totaal 3 ovens (multifunctioneel, hetelucht en grilloven) en een opberglade zodat u verschillende gerechten tegelijkertijd kunt bakken, ideaal voor de thuiskok.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Ovengedeelte (3 ovens);
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal!
De Smeg TR4110IBL2 is de opvolger van de Smeg TR4110IBL9
Hogere Aansluitwaarde: informeer bij uw installateur naar de mogelijkheid om dit apparaat aan te kunnen sluiten.
| Hoogte | ± 90 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 110 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | SMEG |
|---|---|
| Artikelnummer | TR4110IBL2 |
| Productlijn | Smeg Victoria Design |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Inductie fornuis |
| Unieke eigenschappen | 3 Ovens Opberglade |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | Oven rechtsboven: 61 liter | linksonder: 61 liter | linksboven: 36 liter |
| Kookgedeelte fornuis | Inductie kookvlak |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Ø 21 cm, 2,30 kW (met boosterfunctie tot 3,00 kW) |
| Pit links achter | Ø 18 cm, 1,30 kW (met boosterfunctie tot 1,40 kW) |
| Pit midden voor | Ø 27 cm, 2,30 kW (met boosterfunctie tot 3,00 kW) |
| Pit rechts voor | Ø 21 cm, 2,30 kW (met boosterfunctie tot 3,00 kW) |
| Pit rechts achter | Ø 18 cm, 1,30 kW (met boosterfunctie tot 1,40 kW) |
| fornuis_aantal_ovens | 3 Ovens |
| fornuis_oventemperatuur_1 | Temperatuurregeling van 50 °C - 260 °C |
| fornuis_oventemperatuur_2 | Temperatuurregeling van 50 °C - 260 °C |
| fornuis_oventemperatuur_3 | Temperatuurregeling van 50 °C - 260 °C |
Aansluitwaarde | 16,5 kW |
Aansluiting aantal fasen | 3-Fasen aansluiting // kookplaat begrenzen = mogelijk dankzij ECO-logic |
| Kenmerken fornuizen | 2 of meerdere ovens Booster kookstand Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Mantelkoeling Met boven-/en onderwarmte Met grill functie Met hetelucht functie Opbergruimte onder de oven Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Roestvrijstalen knoppen en grepen Telescopische roosters Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Hogere Aansluitwaarde: informeer bij uw installateur naar de mogelijkheid om dit apparaat aan te kunnen sluiten.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

