
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Bent u op zoek naar een betaalbare, doch prima gaskookplaat met 5 gasbranders, dan is deze Whirlpool gaskookplaat echt iets voor u! De Whirlpool AKR3291/IX is een 73 cm brede inbouw gaskookplaat voorzien van 5 gasbranders, waaronder 1 Wokbrander. Daarnaast beschikt deze gaskookplaat uiteraard over vonkontsteking, een Thermokoppel beveiliging: geen vlam, geen gas! en de kookplaat heeft de bediening aan de voorzijde!
De belangrijkste kenmerken van de Whirlpool AKR3291/IX inbouw gaskookplaat zijn:
De Whirlpool AKR3291/IX gaskookplaat wordt geleverd zonder gasslang, deze kunt u meebestellen!
Inbouw hoogte | 38 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw diepte | 480 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | AKR3291/IX |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw gaskookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Wokbrander Past in een normale uitsparing |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Roestvrijstaal |
| Aantal kookzones | 5 pits |
| Pit links voor | Wokbrander 113 mm Ø, 3,5 kW |
| Pit midden voor | Kleinbrander 55 mm Ø, 1,0 kW |
| Pit midden achter | Normaalbarnder 75 mm Ø, 1,7 kW |
| Pit rechts voor | Normaal brander 75 mm Ø, 1,75 kW |
| Pit rechts achter | Snelbrander 100 mm Ø, 3,0 kW |
| Kenmerken kookplaten | Gietijzeren pannendragers Vonkontsteking Wokbrander/ Wokzone |
| Voorraad | 0 |