

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool ARG451/A+ is een 88 cm hoge inbouw koelkast, voorzien van energielabel A+, 130 liter netto inhoud koelruimte, automatische ontdooiing van het koelgedeelte, mechanische temperatuurregeling, 3 legplateaus van veiligheidsglas, 2 in hoogte verstelbare legplateaus van veiligheidsglas, 2 groentebakken en 3 verstelbare deurvakken!
De belangrijkste kenmerken van de Whirlpool ARG451/A+ inbouw koelkast zijn:
De Whirlpool ARG451/A+ inbouw koelkast wordt geleverd incl. montage materiaal en volledige fabrieksgarantie!
Inbouw hoogte | 874 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 88 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | ARG451/A+ |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koelkasten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 130 Liter netto inhoud Legplateaus van veiligheidsglas |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Mechanisch |
Geluidsniveau | 39 dB |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 90 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Gehard glazen legplateaus |
| Voorraad | 0 |