

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Inbouw hoogte | 1765 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 178 cm |
Inbouw breedte | 540 mm |
| Breedte | ± 54 cm |
Inbouw diepte | 535 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | ARZ012 actie op=op! |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 6th Sense Technologie Handig Flessenrek |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 37 dB zeer geluidsarm |
| Inhoud | 320 Liter |
Montage systeem | Sleepdeur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
| Voorraad | 0 |