
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool GOR6414NB is een 59 cm brede inbouw gaskookplaat, voorzien van 4 gasbranders met gietijzeren pannendragers, waaronder o.a. een Snelbrander en een Sudderbrander! Deze Whirlpool gaskookplaat is uitgevoerd in het zwart, daarnaast beschikt deze kookplaat over thermokoppelbeveiliging: geen vlam, geen gas!
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Whirlpool GOA9523NB inbouw gaskookplaat zijn:
Deze Whirlpool inbouw gaskookplaat wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 40 mm |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | GOR6414/NB-REST |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Snelbrander 3500 W 4 Branders | Gietijzeren pannendragers |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Afwerking kookplaat | Gas op glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Snelbrander 3500 W (9 cm Ø) |
| Pit links achter | Normaalbrander 1650 W (7,5 cm Ø) |
| Pit rechts voor | Sudderbrander 1000 W (5 cm Ø) |
| Pit rechts achter | Normaalbrander 1650 W (7,5 cm Ø) |
| Voorraad | 0 |