
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool W6MW461 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met unieke Crisp functie zodat u eenvoudig uw gerechten extra knapperig kunt bereiden. Tevens beschikt deze Whirlpool combimagnetron over een stoomfunctie met stoombox die u in staat stelt om gezond en smaakvol uw gerechten te stome met één druk op de knop.
De belangrijkste kenmerken van de Whirlpool W6MW461 inbouw combi-magnetron zijn:
De Whirlpool W6MW461 inbouw combi-magnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.Whirlpool W6MW461 is de opvolger van de Whirlpool AMW820IX
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | W6MW461-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Stoomfunctie met stoombox Crisp functie |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 40 Liter |
Aansluitwaarde | 2800 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Crisp met crispschaal Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Met draaiplateau Hetelucht functie Magnetron functie Stoom functie |
| Voorraad | 0 |