

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Whirlpool WVH92K inbouw inductiekookplaat met geintegreerde afzuiging is 83 cm breed, beschikt over 4 inductiekookzones en een afzuigvermogen van 630 m3/u bij gebruik intensiefstand. De inductiezones beschikken naast een boosterfunctie ook over een pauzefunctie en een warmhoudfunctie: ideaal om na het koken uw gerechten warm te houden.
Belangrijkste kenmerken
Kookzones
Afzuiging
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie kit
Inbouw hoogte | Zie maatschets |
|---|---|
Inbouw breedte | 807 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 85 cm |
Inbouw diepte | 492 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Whirlpool |
|---|---|
| Artikelnummer | WVH92K-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige Whirlpool garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Whirlpool. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Warmhoudfunctie 630 m3/u afzuigvermogen |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 62 dB |
Max. afzuigvermogen | 630 m3/u |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
Aansluitwaarde | 7500 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Booster kookstand |
| Kenmerken kookplaten | Timer Warmhoudzone |
| Voorraad | 0 |