


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Wine Klima S20-OB73 is 30 cm breed en geschikt voor onderbouw onder uw aanrechtblad. Deze wijnkoeler heeft één zone waarin 20 flessen van het type Bordeaux tussen de 5-20°C kunnen worden bewaard. Met zijn standaard maten is deze WineKlima wijnkoeler perfect in te passen in uw keuken of meubel.
Belangrijkste kenmerken
Koelgedeelte
Overige kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. garantie en Nederlandstalige handleiding.
De S20-OB73 is de opvolger van de S20 Zwart
| Hoogte | ± 82 t/m ± 87 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 82,2 - 88,2 cm |
| Breedte | ± 30 cm |
Inbouw breedte | 30 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 57,5 cm |
| Merk | Wine Klima |
|---|---|
| Artikelnummer | S20-OB73 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Onderbouw wijnkoelkast |
| Unieke eigenschappen | 1 temperatuurzone 20 flessen |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | F |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 40 dB |
| Inhoud | Ruimte voor 20 Bordeaux flessen |
| Kenmerken koelkasten | Draairichting: aanpasbaar Verlichting: LED binnenverlichting Wijn zone |
| Voorraad | 0 |