


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZFV816K is een 60 cm brede wandschouw afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 700 m3/u. De randafzuiging zorgt voor een lager energieverbruik en lagere geluidsniveaus. Tevens beschikt deze Zanussi wandafzuigkap over heldere ledlampjes die ervoor zorgen dat u bij het koken altijd ziet wat u aan het doen bent op de kookplaat.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Recirculatie
Randafzuiging
Intensiefstand
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 35 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZFV816K |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Randafzuiging Intensiefstand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Min. afzuigvermogen | 275 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 700 m3/u |
Geluidsniveau min. | 52 dB |
Geluidsniveau max. | 66 dB |
Geluidsniveau boost | 70 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 Snelheden + intensiefstand |
| Model afzuigkap | Cafetaria of schuin |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 1 Vetfilter - meerlagig aluminium |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Intensiefstand Metalen vetfilter(s) Randafzuiging Verzadigingsindicatie koolstoffilter Reinigingsindicatie vetfilter Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Randafzuiging
Intensiefstand