

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
















√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZHC92462XA is een 90 cm brede wandschouw afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 400 m3/u en 3 metalen vetfilters. Tevens beschikt deze Zanussi afzuigkap over 3 instelbare afzuigsnelheden en LED verlichting voor optimaal zicht tijdens het koken.
De belangrijkste kenmerken van de Zanussi ZHC92462XA wandschouw afzuigkap:
De Zanussi ZHC92462XA wandschouw afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZHC92462XA |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Unieke eigenschappen | 400 m3/u afzuigvermogen 3 Metalen vetfilters |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Max. afzuigvermogen | 400 m3/u |
| Model afzuigkap | Pyramide model |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |