

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.











Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZHG512G is een 52,2 cm brede inbouw afzuigkap, geschikt voor recirculatie, voorzien van een aluminium vetfilter en LED verlichting voor optimaal zicht tijdens het koken. Tevens beschikt deze Zanussi afzuigkap over 3 instelbare afzuigsnelheden en een max. afzuigcapaciteit van 270 m3/u.
De belangrijkste kenmerken van de Zanussi ZHG512G inbouw afzuigkap:
De Zanussi ZHG512G inbouw afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. koolstoffilter (optioneel verkrijgbaar).
Inbouw hoogte | 174 mm (zie maatschets) |
|---|---|
Inbouw breedte | 494 mm (zie maatschets) |
| Breedte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 256 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 30 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZHG512G |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Aluminium vetfilter 300 m3/u afzuigvermogen |
| Soort | Inbouw unit |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Schakelaar |
| Kleur | Grijs |
Geluidsniveau | 64 dB |
Max. afzuigvermogen | 270 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 133 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |