
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZKC47901XU is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met 10 diverse magnetronfuncties waaronder een hetelucht (oven)functie, een pizzafunctie en boven-/onderwarmte: ideaal voor het bakken van bijv. een cake. De binnenzijde van de magnetron is easy-to-clean: gemakkelijk schoon te maken na gebruik. Tevens beschikt deze Zanussi combimagnetron over een automatisch temperatuurvoorstel: geeft de optimale temperatuur aan wanneer een gerecht of functie wordt geselecteerd.
De belangrijkste kenmerken van de Zanussi ZKC47901XU inbouw combimagnetron:
De Zanussi ZKC47901XU inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZKC47901XU-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Boven-/onderwarmte Pizzastand |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Inhoud | 43 Liter |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |