
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZKC48964XU is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met verschillende ovenfuncties, zoals een multi hetelucht en grillfunctie. Daarnaast beschikt deze Zanussi combimagnetron over een easy-to-clean emaille, waardoor de ovenwand makkelijker schoon te maken is.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse of vragen? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd met volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZKC48964XU-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Multi hetelucht Easy to clean email |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 53 dB |
| Inhoud | 45 Liter |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie |
| Voorraad | 0 |