
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZSK6540CB is een 60 cm brede inductiekookplaat voorzien van 4 inductie kookzones. Alle zones van deze Zanussi ZSK6540CB beschikken over een PowerBooster functie: verkort de kooktijd tot wel 50%!
Belangrijkste kenmerken
Kookfuncties
4 Inductie kookzones met PowerBooster functie: verkort de kooktijd tot 50%.
Automatische veiligheidsuitschakeling
Restwarmte-indicatie
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie, snoer en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Inbouw hoogte | Zie maatschets |
|---|---|
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 490 mm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZSK6540CB |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 60 cm breed PowerBooster |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
Aansluitwaarde | 6600 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand |
| Voorraad | 0 |